Eski Sohbet Ortamı

  • Post category:Sohbet
  • Post comments:0 Yorum

Öncelikle konumuz ; İnternet ve eski sohbet ortamı, Kimisi için bir fakat kimileri için ise bir tek çalgıtır ama anlatımımda söyle örnek verecem eskiden kullanımı yalnız İnternet kafeler de oda yavaş mı yavaş. O denli kalabalık içinde sıra bulunca kendimizi çok şanslı hisseder ve sevinçten havalara uçardık.

Fakat gelin görün ki şuan bütün evlerde İnternet ve telefon birleştiği için bazı sipariş sitelerinde bile bir telefon kadar yakınız bu fırsat bolluğuyla bizde kendi yerimizi ve kendi chat sitemizi kurma fırsatını bulduk CinselSohbetYap.Com söyleşi sitemiz netin kolaylığını siz değerli kullanıcılarımıza açtık ve siz kıymetli okurlarımız için gece gündüz demeden çalışıyoruz .

Irc ve söyleşi siteleri artık bitti deniliyor fakat bizce çok yanılıyorlar buradaki dostluk söyleşi kardeşlik ortamını bilenler bilir ki irc ve sohbet hiç bir süre bitmeyecektir. Bu siteyi kurma amacımız can sıkıntısı reel’de arkadaşlık bağları zayıf kendi öz itimatını kaybetmiş arkadaşları yeniden kazanmak güzel bi cevre sahibi olmasını istiyoruz . Sitemizde bulunan radyo’dan 7/24 365 gün boyunca güzel şarkılar dinleyebilir ve dilediğiniz sevmiş olduğunuz sanatçıları dinleyebilirsiniz. Oyun kanalımızda bulunan botumuzun soracağı sorulara yanıt vererek rakiplerinize puan farkı atabilir ve hiç bilmediğin tarihteki yazarlarımızı yaşanmış olayları öğrenebilirsiniz. Şuan oyunlar içinde en çok sevilen Kelime ve yarışma kanallarıdır Kelime ve yarışma oyunları size unuttuğunuz bilmediğiniz hafızanızdan silinen bir çok şeyi yine hatırlatacaktır. CinselSohbetYap Ailesi Olarak her vakit söylediğimiz en önemli şey. Dünya ne kadar minik dedirtebilecek kadar büyük bir site olma yolunda ilerleyeceğiz hepimiz o kadar büyük bir aileyiz ki dil din ırk farkını hiç bir zaman yapmadık ve ömrümüzün yettiği süre boyuncada yaptırmayacağız .

CinselSohbet Ailesi bir ihtimal Sitemiz Küçüktür fakat Bizim Yüreğimiz o denli Büyük türkü bütün Din ve Irktaki kardeşlerimizle mutlu bir arkadaşlığımız kardeşliğimiz vardır.

Bir cevap yazın